Gra “Paszport na PW” | PW Junior

Zapraszamy do udziału w grze terenowej „Paszport na PW”, która odbędzie się podczas Pikniku Edukacyjnego na Politechnice Warszawskiej w sobotę 16 maja.

Zaproszenie

Gra terenowa „Paszport na PW” będzie polegała na odwiedzeniu min. 4 miejsc  tzw. punktów gry i uzyskaniu pisemnego potwierdzenia minimalnej wiedzy odnośnie odwiedzanych miejsc.

Termin: sobota, 16.05.2015r., godz. 10.00 – 15.00, losowanie nagród tego samego dnia o godz. 15.30.

Lokalizacja: teren centralny PW (z Gmachem Głównym) ograniczony płotem (pl. Politechniki, ul. Nowowiejska, Al. Niepodległości, ul. Koszykowa, ul. Noakowskiego).

Nagrody indywidualne:
dla 1 osoby pobyt na jednym z campów Firmy Chris w dniach od 23 do 30 sierpnia 2015r. oraz
dla 1 osoby zajęcia w ramach PW Junior w przyszłym roku akademickim.

Nagroda zespołowa:
dla 1 szkoły specjalne zajęcia na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW.
Pod opieką Pracowników Naukowych PW uczniowie zaprojektują i wydrukują na drukarce 3D wymyślony przez nich przedmiot.

Uczestnicy: Zespół rodzinny składający się min. z 1 ucznia (1,2 klasa gimnazjum lub 4,5,6 klasa szkoły podstawowej). W przypadku ucznia w wieku > 13 lat zespół może być jednoosobowy.

Podstawowe zasady: Punkty gry to oznaczone stoliki ze studentami czekającymi na grających. W danym punkcie gracz rozwiązuje jedno zadanie, dostaje pieczątkę z odpowiedniego Wydziału PW na „Paszporcie na PW” i wyrusza szukać następnego punktu. Trzeba mieć cztery stemple, aby kwalifikować się do losowania nagród dla zwycięzców.

Miejsce otrzymania „Paszportu na PW”: podczas Pikniku na stanowiskach Firmy Chris i PW Junior przy fontannie (przed Gmachem Wydziału Fizyki).

Sposób wyłaniania zwycięzców:
Nagrody indywidualne: poprzez losowanie na zakończenie Pikniku spośród prawidłowo wypełnionych i uzupełnionych „Paszportów na PW”.
Nagroda zespołowa: dla 30 uczniów szkoły, z której zgłosi się najwięcej uczestników gry.

Punkty gry: Na wydziałach:Chemicznym  w Gmachu Technologii Chemicznej – przy wejściu do budynku Elektrycznym – przy wejściu do budynku Starej Kotłowni (obok budynku z kominem) Fizyki – przy wejściu do Auli w budynku Geodezji i Kartografii – przy wejściu na wydział z Dużej Auli w Gmachu Głównym Inżynierii Środowiska – przy wejściu do budynku Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa – przy wejściu do budynku Matematyki i Nauk Informacyjnych – przy wejściu do budynku Transportu – przy wejściu do budynku

oraz:

Stanowisko Firmy Chris i stanowisko PW Junior znajdujące się na zewnątrz przy fontannie (przed Gmachem Wydziału Fizyki).

PW Junior