O nas

Aktualności zdrowotne z PWJunior.edu.pl obejmują wiadomości z dziedziny odżywania, dietetyki, promocji zdrowia i ochrony społeczeństwa przed zagrożeniami, które niosą dzisiaj choroby cywilizacyjne. Nasz zespół składa się ze specjalistów, których celem jest uświadamianie czytelników na temat kwestii związanych ze ogólnopojętym tematem zdrowia.

Specjalista ds. psychodietetyki – Paweł Leszek

Student dietetyki o specjalizacji “psychodietetyka” oraz “dietoterapia”, od wielu lat należący do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Pomaga swoim podopiecznym w osiąganiu celów dietetycznych oraz optymalizacji strategii żywieniowych. Głównie pracuje z osobami cierpiącymi na otyłość, insulinooporność, problemy z tarczycą, cukrzycą oraz ogólnymi zaburzeniami żywieniowymi. W wolnej chwili prowadzi bloga dotyczącego porad zdrowotnych oraz dzieli się swoimi wskazówkami na facebooku.

Specjalista ds. ortopedii – Krzysztof Starszak

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i z zawodu ortopeda. Członek zarządu AlatusMed Sp. z o.o. i laureat prestiżowego konkursu w polskiej medycynie „Złoty Skalpel” w 2019 roku. Pomaga swoim pacjentom z problemami motoryki ruchowej, stanami zapalnymi oraz zwyrodnieniami stawów, a także przeprowadza operacje realoplastyki. Jego zainteresowania to odżywianie, sporty ekstremalne, wspinaczki górskie oraz przedsiębiorczość.

Doradca zdrowotny – Krzysztof Banaszewski

Krzysztof Banaszewski to pasjonat zdrowia, który z zawodu pomaga i doradza w kwestiach ubezpieczeń zdrowotnych. Od 2013 roku prowadzi jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce – „Zdrowie w firmie”. Prowadzi coachingi sportowe oraz pracuje z osobami cierpiącymi na otyłość. Jako jeden z redaktorów dzieli się swoimi spostrzeżeniami z zakresu zdrowia oraz zastosowania olejów CBD.

PW Junior